Yükleniyor

Evet kiralayabilirsiniz. Aracı kiralayacak kişi, 2 yıl sosyal güvenceli olmak zorundadır ve  herhangi bir kurumda çalışıyor ise kurum kimliği , özel sektörde çalışıyorsa e-devlet şifresini müşteri temsilcimize iletmekle mükelleftir. İlgili tüm şartların detaylarını telefon ile tarafımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Kiralama yapacağınız gün hafta sonu olmadığı sürece günlük kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Günlük araç fiyatları ile ilgili detaylı ve üncel bilgiyi müşteri temsilcimizden telefon yolu ile irtibat büromuzu arayarak öğrenebilirsiniz.

Firmamızda tüm kiralamalar şehir içi üzerinden ücretlendirilir. Şehir dışına seyahat etmek istediğinizde konu ile ilgili detaylı bilgiyi ve gitmek istediğiniz şehiri müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekmektedir. Şehir dışı kiralama hizmetlerinde belirlenen kilometre dışına çıkıldığı takdirde kilometre başına 35 Kr. fiyat uygulanır. 

Şirket prosedürleri gereği aracı kiralayan kişiden bir başkasının kullanması ve kaza yapması durumunda tüm sorumluluk aracı kiralayan kişiye aittir ve kiralanan araç  sigorta ve  kasko güvencesi kapsamı dışında kalır. Fakat irtibat bürolarımıza gelerek ehliyet ve sürücü bilgileri verilmesi durumunda 3ncü bir kişi aracı kullanabilir.

Haftalık ve aylık kiralamalarda kampanyalı fiyatlarımız vardır. 3 ay ve üzeri kiralamalarda %40 a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgiyi müşteri temsilcimiz ve satış uzmanımızdan telefon yolu ile öğrenebilirsiniz.